Klientská Zóna
Bonusové služby
Sme spoločnosť zaoberajúca sa zakladaním,
zmenami a predajom spoločností.

Kto sme?

Sme spoločnosť zaoberajúca sa zakladaním, zmenami a predajom spoločností, máme dlhodobé skúsenosti so zakladaním spoločností a neustále sa snažíme uľahčiť založenie spoločnosti pre Vás, našich zákazníkov, aby ste ušetrili čo najviac času a zaplatili čo najmenej. Rýchlosť založenia s.r.o. je v našej firme prioritou číslo 1. Na Vaše dotazy odpovieme IHNEĎ a so všetkým Vám radi pomôžeme.

Ako sme začali?

Mgr. Michal Kaliak: K zakladaniu spoločností som sa dostal ešte popri štúdiu práva, kedy ma začalo baviť obchodné právo. Začal som sa viac zaujímať o túto tématiku a prechádzať si všetky možnosti ktoré ponúka. Jedného dňa som na českej televízii videl reláciu kde sa rozoberali podnikateľské plány a bol tam jeden pán právnik ktorý hladal investora pre svoju spoločnosť ktorá by zakladala spoločnosti v Českej republike, investori boli z jeho podnikateľského plánu nadšení a ochotne investovali do jeho spoločnosti. Vtedy som si povedal že by som niečo podobné mohol skúsiť aj ja na Slovensku, ale keďže som nemal investora skúsil som požiadať o príspevok na podnikanie z úradu práce. Po pár mesiacoch, príprave podnikateľského plánu, zvládnutia potrebnej skúšky som dostal príspevok od úradu a mohol si zriadiť spoločnosť. Od vtedy sa naša stránka www.sro-start.sk niekoľko krát menila a vylepšovala aby som vedel poskytnúť klientom čo najlepšie a najrýchlejšie služby. Prešlo už pár rokov a stovky spokojných klientov ktorým som založil s.r.o., previedol zmeny v spoločnosti alebo založil živnosti a iné služby. Jej momentálnu podobu môžte sami vidieť. Dúfam, že sa Vám moja stránka a páči a budete spokojný so všetkými službami.

Prečo práve naša spoločnosť ?

  • Máme dlhodobé skúsenosti so zakladaním s.r.o.
  • Naši zamestnanci majú právne vzdelanie
  • Ušetríme Vás od behania po úradoch a zložitých právnych úkonov
  • Sme NAJLACNEJŠÍ na Slovensku, disponujeme "zaručeným elektronickým podpisom" vďaka ktorému Vám Osvedčenie o živnostenskom oprávnení vybavíme úplne ZADARMO

Prehlásenie

Naša spoločnosť neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Spoločnosť MK Assist s.r.o. neposkytuje služby podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácií ani podľa zákona č. 78/1992 Z.z o daňových poradcoch a Slovenskej komore daňových poradcov. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby alebo daňové poradenstvo, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby poskytovať.

Založenie s.r.o. prostredníctvom Srostart.sk


Zdarma neobmedzený počet voľných živností

Poplatok Obchodnému registru
150 €

Odborná konzultácia
109,25 €

Celkom     259 €Máte záujem o naše služby?
Vyplňte náš online formulár.

SME TU PRE VÁS NONSTOP
Infolinka: 0948 737 744
e-mail: info@sro-start.sk
Postup založenia s.r.o. v 2017
V prípade, že si budete chcieť založiť firmu, s veľkou pravdepodobnosťou pôjde práve o s.r.o. Čo všetko je potrebné pre jej založenie v roku 2017?


Otvorenie kamennej predajne či reštaurácie: Aké sú povinnosti pri jej zriadení a uvedení do prevádzky?
Informácie o tom, ako postupovať pri zriadení prevádzkarne a prehľad najdôležitejších povinností podnikateľa, ktoré sú spojené so začiatkom jej fungovania.